Faktoringas      Paskolos su NT      Apyvartinės lėšos

Paskolos su automobilio įkeitimu, tai verslo arba gyventojų dirbančių pagal verslo liudijimą nebankinė finansavimo priemonė. Automobilis yra įkeičiamas kaip paskolos grąžinimo garantas. Dažnu atveju įkeičiami automobiliai ir yra finansavimo tikslas, sudarant lizingo arba išperkamosios nuomos sutartis.

Kokėl verslui verta naudotis paskolomis su automobilio įkeitimu?
Smulkioms ar vidutinėms įmonėms nebankinis lizingas yra vienintelis būdas įsigyti automobilius. Bankų lizingo paslaugos yra sunkiai prieinamos arba visai nepasiekiamos smulkiam ar vidutiniam verslui. Įmonės, kurios verčiasi automobilių prekyba, gali atlaisvinti apyvartinį kapitalą įkeisdamos parduodamus automobilius ir gauti iki 80% jų vertės. Tokio tipo paskolų administravimas yra greitas ir paprastas lyginant su kitų tipų paskolomis (pvz. Hipoteka).

Kokios įmonės naudojasi paskolomis su automobilio įkeitimu?

Įmonėms, kurioms reikalingas automobilių lizingas – Smulkus ir vidutinis verslas sunkiai gauna bankinį lizingą, todėl alternatyvus nebankinis finansavimas įkeičiant automobilį yra idealus variantas;

Asmenims, kurie veiklą vykdo pagal individualios veiklos pažymėjimą – vienintelis būdas lizingo būdu įsigyti automobilį;

Taksi vairuotojai – Asmenims, kurie teikia keleivių pavežėjimo paslaugas;

Automobilių prekyba užsiimančios įmonės – tokios įmonės dažnai susiduria su apyvartinio kapitalo trūkumu, kadangi jis visas užšaldomas perkamuose automobiliuose. Įmonės gali atlaisvinti apyvartinį kapitalą įkeisdamos parduodamus automobilius, kurie laukia pirkėjų ir gauti iki 80% jų vertės paskolą.

Gali būti įkeičiami ir daužti automobiliai, kurie perkami JAV aukcionuose.