All for Joomla All for Webmasters

Apie First Finance

Susipažinkite su mūsų komanda ir vertybėmis

Sveiki atvykę į First Finance!

Čia rasite inovatyvius finansavimo sprendimus

Kompanijos istorija

First Finance yra UAB “SOSCREDIT” prekinis ženklas, kuris buvo sukurtas siekiant pasiūlyti inovatyvius finansavimo sprendimus verslui. Nuo 2012 m. veikianti įmonė veiklos pradžioje dirbo vartojimo kreditų rinkoje, tačiau siekiant stabilumo ir ilgalaikės strategijos kūrimo buvo nuspręsta teikti tik paskolas verslui. Šiuo metu įmonė stipriai plečia savo veiklos sritį ir verslui siūlo 4 skirtingus paskolų tipus:

 • Faktoringas (sąskaitų finansavimas);
 • Paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu;
 • Paskolos su automobilio įkeitimu;
 • Paskolos apyvartinėms lėšoms.

Patikimumas

Dirbdami finansų sektoriuje puoselėjame ilgalaikio bendradarbiavimo principus, kurie leidžia savo klientams pasiūlyti lanksčius ir paprastus finansavimo sprendimus. Suteikdami galimybę verslui pasiskolinti prisidedame prie verslo skatinimo Lietuvoje ir tai dar labiau skatina mus tobulėti.

First Finance misija yra pasiūlyti verslui kuo paprastesnes ir lankstesnes finansavimo sąlygas, kurių negali pasiūlyti tradicinės finansų įstaigos. Dirbame, kad Lietuvos verslas augtų ir skatintų šalies ekonomiką, didintų eksporto apimtis!

Greta Budrevičiūtė

First Finance Direktorė

Profesionalų komanda

Susipažinkite su mūsų kolektyvu
  Greta

  Greta

  Direktorė

  Teisės srities specialistė, turinti patirties teismų praktikoje ir paskolų išieškojimo procesų administravime. Atsakinga už sutarčių parengimą ir klientų mokumo administravimą.

  Augustas

  Augustas

  Finansų valdymas

  Patyręs finansų apskaitos ir analizės specialistas. Įmonėje atlieka klientų finansinę, mokumo analizę. Augustas įgavo darbinės patirties dirbdamas su stambiomis Lietuvos pramonės sektoriaus įmonėmis.

  Brigita

  Brigita

  Finansų valdymas

  Finansų ir apskaitos specialistė, turinti patirties turto valdymo ir investavimo srityje. Brigita atsakinga už finansinių transakcijų monitoringą ir analizę.

  Karolina

  Karolina

  Paskolų valdymas

  Įgijusi patirties Vilniaus apylinkės teisme Karolina 2016 m. prisijungė prie First Finance kolektyvo ir šiuo metu administruoja paskolų sutartis su klientais, analizuoja rinkos tendencijas bei prižiūri paskolų portfelio kokybę.

  Regimantas

  Regimantas

  Paskolų valdymas

  Kreditų projektų vadovas dirbantis finansų sektoriuje nuo 2014 m. Darbo patirtis sukaupta tarptautinėse kreditų valdymo įstaigose bei banke. Atsakingas už vėluojančio paskolų portfelio priežiūrą, atliekant teisminį bei ikiteisminį skolų išieškojimą.

  Gražina

  Gražina

  Draudimo administravimas

  Draudimo brokerių atstovė, turinti patirties turto ir investicinio gyvybės draudimo srityje. Administruoja draudimo sutartis, rūpinasi transporto priemonių ir NT draudimais.

  Agnė

  Agnė

  Pardavimai

  Pardavimų vadovė turinti penkerių metų patirties pardavimų ir kreditų rizikos vertinimo srityje, specializuojasi lizingo ir paskolų verslui išdavime. Agnė atsakinga už verslo finansavimą (paskolas verslui, paskolas su NT įkeitimu, lizingą), kredito rizikos vertinimą, finansavimo išdavimą ir administravimą.

  Emilija

  Emilija

  Pardavimai

  Pardavimų ir produktų vystymo vadovė turinti ilgametę patirtį bankiniame sektoriuje, kurios darbo patirtis verslo finansavimas (paskolos verslui, paskolos su NT įkeitimu, lizingas ir faktoringas (sąskaitų finansavimas)). Emilija atsakinga už įmonės produktų vystymą, kreditų rizikos vertinimą, finansavimo išdavimą ir administravimą.

  Paskolų pasiskirstymas

  First Finance portfelio sudėtis
  37%
  Faktoringas (sąskaitų finansavimas)
  39%
  Paskolos su automobilių įkeitimu
  15%
  Paskolos su NT įkeitimu
  9%
  Apyvartinės lėšos

  Kodėl žmonės renkasi First Finance

  Siūlome inovatyvius finansavimo sprendimus

  Palūkanų norma

  Finansuodami verslą suprantame, kaip svarbu yra tinkamai įvertintas finansinis stabilumas, todėl savo klientų neapkrauname aukštomis palūkanomis.

  Nėra ilgalaikių
  įsipareigojimų

  First Finance klientai nepatiria papildomų sutartinių įsipareigojimų ar prievolių, kurios įpareigotų ilgalaikiam bendradarbiavimui.

  Lankstumas

  Įvertinę paskolos gavėjo mokumą visada surandame bendrus sprendimus, kurie padeda Jūsų verslui judėti pirmyn.