fbpx
Susisiekite: +370 (655) 29 999
Verslas dažniau skolinasi kai sekasi

Verslas dažniau skolinasi kai sekasi

[cmsmasters_row][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text]

Lietuvių verslo kultūroje vis dar vyrauja senas požiūris, jog skolintis – reiškia turėti finansinių sunkumų. Visgi, patyrę šiuolaikiniai verslininkai teigia, jog tai gerokai pasenęs ir neteisingas požiūris. Yra daugybė situacijų, kuomet paskola verslui suteikia galimybių vystyti sėkmingą verslą ir pasiekti dar geresnių rezultatų nei buvo. Tad dažniau paskolos ėmimo priežastys susijusios su tikėjimu sėkme, tikėjimu savo verslu ir jo rezultatais, o ne bloga finansine situacija. Pasmalsavome, kam First Finance klientai naudoja gautą paskolą ir dalinamės 3 priežastimis, kodėl imama verslo paskola.

Reklaminės kampanijos „įsukimas“

Norint startuoti su didele reklamine kampanija, pristatyti rinkai naują produktą ar paslaugą, reikia nemažų finansinių resursų. Viską apskaičiavus, tikint projekto sėkme bei reklaminės kampanijos finansine grąža, verta paimti paskolą skirtą įmonės rinkodarai. Net jei reklama skirta vardo žinomumui didinti ar tam tikroms tendencijoms formuoti, ilgainiui tai atneš kelis kartus daugiau naudos nei paimta paskolos suma ir palūkanos.

Verslo procesų atnaujinimas

Visos investicijos yra inicijuojamos tam, kad ilgalaikėje perspektyvoje atneštų pelną įmonei. Todėl jei įmonė mato, kad tam tikri procesai veikloje yra „stabdžiai“, juos reikia keisti. Didesnėms investicijoms gali trūkti lėšų, todėl imama verslo paskola. Gautos papildomos lėšos investuojamos, o kol ateina laikas grąžinti paskolą, investicijos pradeda duoti pelną. Tarp tokių investicijų pastaruoju metu įvardijami interneto portalo atnaujinimas, įmonės įvaizdžio atnaujinimas, apskaitos ar klientų aptarnavimo sistemų atnaujinimas.

Netikėtai paklausai užpildyti

Rinka nenuspėjamas dalykas, todėl netikėtai išaugusi produkto paklausa, gali išbalansuoti įmonę. Nespėjant gaminti paklausios produkcijos, klientai gali pradėti ieškoti alternatyvos, atsisakyti ilgai laukti, „mušti“ kainą. O norint spėti gaminti daugiau, reikia ir papildomos darbuotojų pamainos arba apmokamų viršvalandžių, papildomų medžiagų gamybai. Apyvartinių lėšų tam gali neužtekti, o paskola tampa vienintele greitai įmanoma išeitimi. Pajamos gautos iš tokios papildomos paklausos bus gerokai didesnės nei palūkanos.

Panašiai ir su mažmeninės prekybos įmonėms, kurias veikia sezoniniai paklausos pakilimai. Iš anksto įsigijus paklausių prekių, galima jas sėkmingai parduoti ir maksimaliai ištuštinti sandėlį kol paklausa nuslūgsta. Tačiau didelis prekių užpirkimas yra nemaža investicija ir daugelis verslininkų jau yra išbandę, kad geriausias variantas – skolintis.

Taigi, imti paskolą nereiškia turėti finansinių problemų. Priešingai, tai siekis sėkmingą verslą paversti dar sėkmingesniu.

[/cmsmasters_text][cmsmasters_button button_link=”https://www.firstfinance.lt/pildyti-paraiska/” button_target=”self” button_text_align=”center” button_font_size=”16″ button_line_height=”55″ button_font_weight=”500″ button_font_style=”normal” button_padding_hor=”65″ button_border_style=”solid” button_bg_color=”#f07f22″ button_text_color=”#ffffff” button_bg_color_h=”#ffffff” button_text_color_h=”#f07f22″ animation_delay=”0″]Pildyti paraišką[/cmsmasters_button][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]

Close Menu