fbpx
Susisiekite: +370 (655) 29 999
Paskolos automobilių verslui atveria naujas galimybes

Paskolos automobilių verslui atveria naujas galimybes

[cmsmasters_row][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text]

Pastaraisiais metais lietuviai įsigyja vis daugiau naujų automobilių (pvz., 2015 metais palyginus su 2014 metais, naujų automobilių pardavimas išaugo penktadaliu), didelis dėmesys skiriamas ekologijai ir ekonomijai, tad sparčiai populiarėja hibridai bei elektromobiliai, keliuose daugėja automobilių importuotų iš JAV, o dyzelinių automobilių populiaciją keičia benzininiai.

Keičiasi prielankumas automobilių markėms ar modifikacijoms, tačiau konservatyvus įprotis išlieka pačiame pirkimo procese. Daugelis pirkėjų automobilį priskiria didelių investicijų kategorijai, o tokias reikia „pačiupinėti“ prieš pirkimą. Taigi, norint patenkinti šiuolaikinio pirkėjo poreikius, automobilių pardavėjai priversti turėti geidžiamiausius automobilius čia, vietoje, kad juos galėtų apžiūrėti, išbandyti pirkėjai ir iš karto įsigyti. Ši tendencija galioja tiek naudotų, tiek naujų automobilių prekybos srityse. Tačiau ką tai iš tikro reiškia verslui?

Sakykime, atradote automobilio modelį, kurį pirkėjai tiesiog „šluoja“ nuo tralo vos jam atvykus. Parduodate, gautus pinigus įsigyjate dar vieną, po mėnesio sulaukiate jo atvykstant, vėl parduodate. Uždarbis garantuotas, tačiau labai lėtas. Per metus tokiais tempais parduosite tik apie 12 vnt. Galbūt, jei marža pakankamai didelė, metų gale galėsite įsigyti nebe vieną, o du automobilius. Skamba gerai? Bet galėtų būti geriau! Kas būtų jei pradėtumėte su penkiais automobiliais? Viskas būtų taip pat, tik metų gale jau turėtumėte 10. Toks scenarijus geresnis, nepaneigsite.

Viena iš verslo taisyklių yra naudotis atsiveriančiomis galimybėmis. Jei pastebite tendenciją, kuri leistų jums uždirbti, reikia investuoti daugiau, nes didesnė pradinė investicija garantuoja didesnę apyvartą ir didesnį pelną ateityje. Investavimo terminologijoje tai vadinama sverto panaudojimu. Vienintelis klausimas iš kur gauti papildomų lėšų sklandžiam startui?

Smulkiam ir vidutiniam verslui paprasčiausias būdas gauti papildomų apyvartinių lėšų yra paimti paskolą su užstatu. Individualių finansinių sprendimų kompanija First Finance teikia paskolas automobilių verslui palankiomis sąlygomis, todėl jei turite viziją ir galimybę susikurti didesnę apyvartą bei gauti daugiau pelno – investuokite pasitelkę First Finance paskolą.

Kodėl rinktis First Finance?

  • Atsakymas į paskolos paraišką per 12 valandų;
  • Paskolos išdavimas iki 24 valandų;
  • Lanksčios paskolos sąlygos;
  • Paskolos atidėjimo galimybės.

Kiekviena prarasta diena – prarasti pinigai. Todėl nedelskite – sprendimus priimkite vos pastebėję tendenciją, kuri gali atnešti jums dar daugiau pelno!

[/cmsmasters_text][cmsmasters_button button_link=”https://www.firstfinance.lt/pildyti-paraiska/” button_target=”self” button_text_align=”center” button_font_weight=”normal” button_font_style=”normal” button_border_style=”solid” animation_delay=”0″]Pildyti paraišką[/cmsmasters_button][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]

Close Menu